Sandecja Nowy Sącz

Niedziela, 24 Wrzesień, 2017

Przegląd prasy po meczu z Zagłębiem Lubin

We wczorajszym meczu to Zagłębie Lubin miało zdecydowaną przewagę. Podopieczni trenera Piotra Stokowca udokumentowali ją tylko jednym trafieniem, którego autorem był Jarosław Kubicki. Oczywiście sprawdziliśmy dla Was co o tym spotkaniu napisały media ogólnopolskie oraz lokalne.

INTERIA

Zagłębie Lubin - Sandecja 1-0 w 10. kolejce Ekstraklasy

Zagłębie Lubin pokonało 1-0 (0-0) Sandecję w pierwszym niedzielnym spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Komplet punktów "Miedziowym" zapewnił gol Jarosława Kubickiego. (czytaj całość)

ONET

LOTTO Ekstraklasa: Zagłębie skruszyło sądecki mur

W meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy Zagłębie Lubin wygrało z Sandecją Nowy Sącz 1:0 (0:0). Gola na wagę trzech punktów dla Miedziowych strzelił Jarosław Kubicki. (czytaj całość)

PRZEGLĄD SPORTOWY

Zagłębie skruszyło mur Sandecji, choć Gliwa dokonywał cudów

Gospodarze wygrali 1:0 i odetchnęli z ulgą, bo był to dla nich wyjątkowo trudny mecz. Atakowali, mieli przewagę, okazje bramkowe, ale długo bez konkretów. Wreszcie wytęsknionego gola po zagraniu Filipa Jagiełły dał im Jarosław Kubicki, czyli wcale nie ci piłkarze, którzy w pierwszej kolejności mieli dziurawić bramkę Sandecji. (czytaj całosć)

GOL24

Ekstraklasa. Minimalne zwycięstwo Zagłębia z beniaminkiem z Nowego Sącza

Ekstraklasa. W meczu 10. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin pokonała na własnym stadionie beniaminka Sandecję Nowy Sącz 1:0. Gola na wagę trzec punktów strzelił w drugiej połowie Jarosław Kubicki. (czytaj całość)

SPORTOWEFAKTY WP

Michał Gliwa nie uratował Sandecji. Przełamanie Zagłębia po męczarniach

Do 80. minuty Sandecja Nowy Sącz dzielnie broniła się przed atakami Zagłębia Lubin. Jarosław Kubicki zdołał wykorzystać jedną z wielu sytuacji i w 10. kolejce Lotto Ekstraklasy dał zespołowi pierwsze ligowe zwycięstwo od trzech spotkań. (czytaj całość)

SPORT.PL

Ekstraklasa. Zagłębie Lubin goni Górnika Zabrze

Zagłębie Lubin pokonało Sandecję Nowy Sącz 1:0 i zrównało się punktami z liderującym w LOTTO Ekstraklasie Górnikiem Zabrze. (czytaj całość)

DTS

Sandecja przegrała z Miedziowymi

Ekstraklasa, 10 kolejka. Sandecja po przeciętnej postawie przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Jedynego gola straciła dopiero w 80 minucie spotkania. (czytaj całość)

SPORTOWY SĄCZ

Było tak blisko szczęścia

Niestety nie udało się osiągnąć remisu Sandecji w Lubinie. Zagłębie wygrało 1:0 i cieszy się ze zdobycia trzech punktów. Najjaśniejszym punktem Sandecji był bramkarz Michał Gliwa, który uchronił biało czarnych od wyższej porażki. (czytaj całość)

RADIO KRAKÓW

Czwarta porażka beniaminka z Nowego Sącza

W czwartek Zagłębie Lubin w meczu Pucharu Polski pokonało wysoko Cracovię. W niedzielę, już w lidze, grało z inną małopolską drużyną. Sandecja postawiła poprzeczkę wyżej, ale przegrała - 0:1. (czytaj całość)

ZAGŁĘBIE LUBIN

Zagłębie pokonało Sandecję!

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin w meczu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy pokonali Sandecję Nowy Sącz 1:0. Jedyną bramkę zdobył w 80. minucie Jarosław Kubicki, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Filipa Jagiełły. Miedziowi wraz z Górnikiem Zabrze przewodzą ligowej tabeli. (czytaj całość)

GAZETA WROCŁAWSKA

Zagłębie wymęczyło zwycięstwo nad Sandecją

KGHM Zagłębie Lubin wygrało 1:0 z Sandecją Nowy Sącz w meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy. To oznacza, że lubinianie wciąż są niepokonani na własnym terenie i przedłużyli passę ligowych spotkań ze zdobytym golem do 18. (czytaj całość)

RADIO WROCŁAW

Zagłębie pokonało Sandecję i jest wiceliderem Ekstraklasy

Lubinianie wygrali u siebie z drużyną z Nowego Sącza 1:0 w meczu 10. kolejki rozgrywek. Gola zdobył Jarosław Kubicki, ale bohaterem spotkania był bramkarz gości Michał Gliwa. (czytaj całość)